En fantastisk eksotisk, krydret og honningsøt duft. Skånsom søt og litt musky, OUD DREAM er en sensuell og fortryllende duft. Rosen, oud og patchouli etterlater seg, som i en drøm, denne nye raffinerte skapelsen med en læraktig duftsti.
Parfymefamilier:
OPPRETTET /
TOPP MERKNADER: Bergamotte fra Calabria, Cardamom, Coriander, Black Pepper, Sweet Honey.
HEARTTENOTS: Sensuel Bulgarian Rose, Oud fra Laos, Patchouli forlater Sumatra.
BASE MERKNADER: Edel sedertre, rik lær, rav, musk.
Om Montale:
Montale ble grunnlagt av Pierre Montale, som for 20 år siden ble fengslet av skjønnheten og hemmelighetene i Østen i Arabia. Der mestret han bruken av gamle, dyrebare luktmaterialer som rose, røkelse, rav, sedertre og oud for å skape utsøkt Dufter.
Da han kom tilbake til Frankrike i 2003, presenterte han sine første kreasjoner og åpnet døren til en unik luktreise av slik perfeksjon som bare kan oppleves med øynene lukket.
Leveringstid: 2-4 virkedager. Vi tilbyr alle Goodie-medlemmer gratis frakt på bestillinger over 699 NOK med levering til Posten/Bring utleveringssted. Hvis du ikke ønsker å være Goodie-medlem, tilbyr vi levering fra 49 NOK. Kun norske adresser leveres fra Magasin.no.