Ariana Grande God Is A Woman er en fantastisk kombinasjon av luksuriøse, naturlige ingredienser som skaper en fantastisk sensorisk og intim duftopplevelse. En vanedannende duft som tar deg med storm.
Duften åpner forsiktig med saftig pære og Abel musk, og utvikler seg deretter til et sensuelt og blomsterhjerte av tyrkisk Rosenblad og guddommelig Orris. Til slutt utvikler duften seg til en varm kombinasjon av Madagaskar Vanilla og kremet Ceder Wood.
Duften er preget av den naturlige Abel musk, som etterlater en forførende duft av sensuell Moscus som varer hele dagen.
Parfymen er vegansk og består av 91 % naturlige ingredienser.
Topp: Abel musk, saftig pæreHjerte: Orris, tyrkisk RosenbladBase: Madagaskar vanilje, kremet sedertre
Leveringstid: 2-4 virkedager. Vi tilbyr alle Goodie-medlemmer gratis frakt på bestillinger over 699 NOK med levering til Posten/Bring utleveringssted. Hvis du ikke ønsker å være Goodie-medlem, tilbyr vi levering fra 49 NOK. Kun norske adresser leveres fra Magasin.no.