PRODUKT
Eau de lemon noir inkarnerer den gledelige, sjenerøse friskheten til Köln i form av en dusjgelé. En annen måte å bruke parfyme på.
FRAGRANSEMERKNADENE
Eau de lemon noir fremhever den lyse, skarpe friskheten til sitron kombinert med dybden av svart te og de røkte notene av guaiac-tre.
SOLGT
Flaskens rette silhuett er styrket av en radikal mørkeblå ikonisk til cologne Eau de lemon noir og to signaturdetaljer: H som et inntrykk på basen og setesømmen gravert på pumpen.
ETIKKEN
Flasken er laget av resirkulert glass. Dusjgelen Eau de lemon noir for Kropp- og Hår-refiller lar deg fylle flasken med 200 ml.
En ansvarlig gest, uatskillelig fra et objekt laget for å vare.
ML
Dusjgeléen renser og gir delikat duft til Hud og Hår for et forfriskende, skånsomt ritual.
En miljøvennlig formel som forvandles til en komfortabelSkum.
Leveringstid: 2-4 virkedager. Vi tilbyr alle Goodie-medlemmer gratis frakt på bestillinger over 699 NOK med levering til Posten/Bring utleveringssted. Hvis du ikke ønsker å være Goodie-medlem, tilbyr vi levering fra 49 NOK. Kun norske adresser leveres fra Magasin.no.